Тепловий насос для гарячого водопостачання CLIVET AQUA

Тепловий насос для гарячого водопостачання CLIVET AQUA

Асортимент компанії CLIVET розширюється новими моделями. Представляємо Вам новинку заводу CLIVET — AQUA (SWAN 190-300) — високоефективний моноблочний тепловий насос для гарячого водопостачання. Модель SWAN доступна в двох типорозмірах накопичувального баку: 190 і 300 літрів. Обидва типорозміри можуть бути додатково оснащені додатковим теплообмінником для підключення до геліосистеми.

Основні переваги теплового насоса CLIVET AQUA:

       Ефективність

Завдяки досконалій конструкції, фреоновий контур досягає надвисоких показників ефективності класу А+ згідно з директивою ErP. Високе значення COP дозволяє значно заощаджувати енергію та знизити експлуатаційні витрати, збільшується використання відновлюваних джерел енергії.

       Гнучкість і простота використання

Джерелом енергії для CLIVET AQUA слугує повітря, що подається в обладнання через повітропроводи. Крім того, в літній сезон свіже повітря, що надходить з обладнання, може використовуватись для охолодження приміщень. Інтерфейс управління дуже простий і дозволяє швидко отримати доступ до всіх основних функцій пристрою, дозволяючи запланувати операцію і активувати режим відпустки.

       Широкі робочі межі

Завдяки використанню  передових технологій та логічних алгоритмів керування, обладнання CLIVET AQUA дозволить Вам використовувати його в широкому діапазоні температур від -20°C до 43°C. Після відмітки температури повітря -7°C на допомогу тепловому насосу вмикається вбудований електричний нагрівач.

Крім того, можливе досягнення санітарної температури води вище, ніж 65°C з використанням тільки теплового насоса.

За детальною інформацією звертайтесь за контактами, що вказані нижче. Спеціалісти нашої компанії з радістю допоможуть Вам.