WSAT-YSC4_WSAN-YSC4 80.3-240.6

SPINchiller 4

WSAT-YSC4: тільки холод

WSAN-YSC4: реверсивний тепловий насос

З повітряним охолодженням

Для зовнішньої установки

Потужність від 216 до 675 кВт

Чіллери  та теплові насоси SPINchiller4 — моноблочні високоефективні блоки для різних секторів обслуговування. Спроектовані для зовнішньої установки, вони забезпечують найвищу енергетичну ефективність протягом усього робочого циклу, особливо в умовах часткового завантаження, яка переважає в процесі роботи, завдяки модульній  спіральній технології, яка підлаштовується під необхідне навантаження системи.

— МОДУЛЬНА СПІРАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ: спроектовані для зовнішньої установки, SPINchiller³ використовують модульну спіральну технологію з декількома компресорами, що працюють на один холодильний контур, з електронними розширювальними вентилями і пластинчастими випарниками з високоефективним теплообміном. Мають дуже високу ефективність SEER протягом сезонного циклу роботи.

— ВИСОКА НАДІЙНІСТЬ БЛОКУ, завдяки наявності двох холодильних контурів, проробленої конструкції і застосуванню компонентів, промислового виготовлення.

— МОДУЛЬНІСТЬ І КЕРУВАННЯ БЛОКІВ В КАСКАДІ: компактна конструкція дозволяє об’єднати кілька блоків в обмеженому просторі, створюючи систему великої потужності. Система управління дозволяє координувати роботу до 7 блоків, автоматично керуючи ними з максимальною ефективністю.