WSAT-XSC3_WSAN-XSC3 90.4-480.8

SPINchiller³

WSAT-XSC3: тільки холод

WSAN-XSC3: реверсивний тепловий насос

З повітряним охолодженням

Для зовнішньої установки

Потужність від 243 до 1350 кВт

Теплові насоси та чіллери SPINchiller³ — моноблочні високоефективні блоки для комерційного і промислового сектора обслуговування. Розроблені для зовнішньої установки, вони забезпечують найвищу енергоефективність протягом усього робочого циклу, особливо в умовах часткового навантаження, завдяки модульної спіральної технології, яка підлаштовується під необхідне навантаження системи.

— МОДУЛЬНА СПІРАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ: спроектовані для зовнішньої установки, SPINchiller³ використовують модульну спіральну технологію з декількома компресорами, працюючими на один холодильний контур, з електронними розширювальними вентилями і пластинчастими випарниками з високоефективним теплообміном. Мають дуже високу ефективність SEER протягом сезонного циклу роботи.

— ВИСОКА НАДІЙНІСТЬ БЛОКУ: завдяки наявності двох холодильних контурів, проробленої конструкції і застосуванню компонентів, промислового виготовлення.

— МОДУЛЬНІСТЬ ТА КЕРУВАННЯ БЛОКІВ В КАСКАДІ: Компактна конструкція дозволяє об’єднати кілька блоків в обмеженому просторі, створюючи систему великої потужності. Система керування дозволяє координувати роботу до 7 блоків, автоматично керуючи ними з максимальною ефективністю.