WSAT-XIN_WSAN-XIN 18.2-45.2

ELFOEnergy Magnum

WSAT-XIN: тільки холод

WSAN-XIN: реверсивний тепловий насос

З повітряним охолодженням

Для зовнішньої установки

Потужність від 50 до 124 кВт

Теплові насоси та чіллери ELFOEnergy Magnum – моноблочні високоефективні блоки для малого і середнього обслуговувального сектора. Спроектовані для зовнішньої установки, вони забезпечують найвищу енергетичну ефективність протягом усього робочого циклу, особливо в умовах часткового завантаження, яке переважає в процесі роботи, завдяки безперервній зміні потужності, яка підлаштовується під необхідне навантаження системи.

ELFOEnergy Magnum доступний в версії EXCELLENCE, яка забезпечує надвисоку ефективність як протягом сезонного циклу, так і при повному навантаженні.

Переваги ELFOEnergy Magnum:

— ВИСОКА НАДІЙНІСТЬ БЛОКУ, завдяки наявності двох холодильних контурів, відточеній конструкції і застосуванню компонентів, промислового виготовлення.

— ПЕРЕДОВА ТЕХНОЛОГІЯ: модулюємий насосний блок, розроблений компанією Clivet, що складається з двох паралельних насосів з інвертором, забезпечує знижене споживання і в той же час роботу навіть в критичних умовах. Він автоматично знижує витрату води в залежності від навантаження системи регулюванням температури і запобігає блокування через перевантаження у випадку критичних умов.

— МОДУЛЬНІСТЬ ТА УПРАВЛІННЯ БЛОКІВ В КАСКАДІ: компактна конструкція дозволяє об’єднати кілька блоків в обмеженому просторі, створюючи систему великої потужності. Система управління дозволяє координувати роботу до 7 блоків, автоматично керуючи ними з максимальною ефективністю.