WSAT-XEM_WSAN-XEM 50.4-120.4

ELFOEnergy Magnum

WSAT-XEM: тільки холод

WSAN-XEM: реверсивний тепловий насос

З повітряним охолодженням

Для зовнішньої установки

Потужність від 139 до 354 кВт

Теплові насоси та чіллери ELFOEnergy Magnum – моноблочні високоефективні блоки для малого і середнього сектора обслуговування. Спроектовані для зовнішньої установки, вони забезпечують найвищу енергетичну ефективність  протягом усього робочого циклу, особливо в умовах часткового завантаження, яке переважає в процесі роботи, завдяки модульній спіральній технології, що підлаштовується під необхідне навантаження системи.

— МОДУЛЬНА СПІРАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ: SPINchiller³ використовують модульну спіральну технологію з декількома компресорами, що працюють на один холодильний контур, з електронними розширювальними вентилями і пластинчастими випарниками з високоефективним теплообміном. Мають дуже високу ефективність SEER протягом сезонного циклу роботи.

— ВИСОКА НАДІЙНІСТЬ БЛОКУ, завдяки наявності двох холодильних контурів, проробленої конструкції, і застосуванню компонентів, промислового виготовлення.

— МОДУЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ БЛОКІВ В КАСКАДІ: компактна конструкція дозволяє об’єднати кілька блоків в обмеженому просторі, створюючи систему великої потужності. Система управління дозволяє координувати роботу до 7 блоків, автоматично керуючи ними з максимальною ефективністю.