WSAN-YSi 10.1 — 22.2

ELFOEnergy Sheen EVO

WSAN-YSi: реверсивний тепловий насос

З повітряним охолодженням

Для зовнішньої установки

Потужність від 22 до 55 кВт

— СЕЗОННА ЕФЕКТИВНІСТЬ: гарантується завдяки застосуванню в компресорах DC інверторної технології, яка дозволяє ефективно модулювати швидкість реагування на необхідне навантаження. Це рішення дозволяє зменшити споживання енергії та істотно поліпшити сезонну ефективність.

— ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ: безперервний розвиток Clivet дозволив реалізувати ELFOEnergy Sheen з особливими конструктивними особливостями: гідрофільні теплообмінники, що гарантують ефективність при будь-яких умовах; електронні розширювальні клапани, які оптимізують роботу контуру охолодження з інверторним компресором і вентилятом.

— РОЗШИРЕНА РОБОЧА ЗОНА: завдяки своїй високій ефективності ELFOEnergy Sheen відповідає найсуворішим вимогам до робочої температури. При роботі в режимі охолодження працездатність гарантується навіть при дуже низьких зовнішніх температурах (від 48 до мінус 10 ° С), завдяки чому модуль є ідеальним рішенням для IT-галузі. При роботі в режимі нагріву, ELFOEnergy Sheen виробляє гарячу воду з температурою до 54 ° С, при оточуючій  температурі  до мінус -14 ° C.