WSAN-YMi 21-141

ELFOEnergy Edge EVO

WSAN-YMi: реверсивний тепловий насос

З повітряним охолодженням

Для зовнішньої установки

Потужність від 4.85 до 29.4 кВт

CLIVET ELFOEnergy Edge EVO (WSAN-YMi) — це нова серія моноблочних теплових насосів з інверторним керуванням компресора на базі фреону R32.

— СЕЗОННА ЕФЕКТИВНІСТЬ: гарантується завдяки застосуванню в компресорах та вентиляторах DC інверторної технології, що дозволяє ефективно модулювати швидкість реагування на необхідне навантаження. Це рішення дозволяє зменшити споживання енергії  та істотно поліпшити сезонну ефективність.

— ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ: гідрофільні теплообмінники, що гарантують ефективність при будь-яких умовах, електронні розширювальні клапани, що оптимізують роботу контуру охолодження з інверторним компресором та вентилятором. Обладнання може бути опціонально оснащене DC інвертором водяного насоса, тим самим надається додаткова економія енергії за рахунок модуляції потоку води в залежності від теплового навантаження будівлі і падіння тиску.

— РОЗШИРЕНИЙ РОБОЧИЙ ДІАПАЗОН: завдяки своїй високій ефективності ELFOEnergy Edge відповідає найсуворішим вимогам до робочої температури. При роботі в режимі охолодження працездатність гарантується навіть при дуже низьких зовнішніх температурах (від 48 до — 5 ° С), завдяки чому модуль є ідеальним рішенням для IT-галузі. При роботі в режимі нагріву, ELFOEnergy Sheen виробляє гарячу воду з температурою до 60 ° С, при оточуючій  температурі  до  -25 ° C

 ВИРОБНИЦТВО ГАРЯЧОЇ ВОДИ: ELFOEnergy Edge Evo може виробляти гарячу воду до 60 ° С при температурах до — 20 ° C взимку, та  влітку при температурах до 43 ° C.