WSAN-XSC3 MF 90.4-480.8

SPINchiller³ MF

WSAN-XSC3 MF: багатофункціональний реверсивний тепловий насос

З повітряним охолодженням

Для зовнішньої установки

Потужність від 243 до 1186 кВт

SPINchiller³ MULTIFUNCTION — високоефективний моноблок для централізованих систем, для одночасного і незалежного виробництва теплової і холодильної енергії.

— УНІВЕРСАЛЬНИЙ І ЕФЕКТИВНИЙ: завдяки технології повної рекуперації реверсивного теплового насоса, блок виробляє охолоджену воду, гарячу воду і гарячу воду для побутових потреб автоматично і з високою ефективністю при будь-якому навантаженні.

— МОДУЛЬНА СПІРАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ: спроектовані для зовнішньої установки SPINchiller³ MF використовують модульну спіральну технологію з декількома компресорами для одного холодильного контуру, електронні розширювальні клапани і пластинчасті випарники з високоефективною поверхнею теплообміну. Вони виділяються дуже високим коефіцієнтом ефективності SEER протягом сезонного циклу роботи.

— ПРОМИСЛОВА СИСТЕМА: моноблок може зменшити початкові витрати системи навіть на 40% в порівнянні з традиційним рішенням роздільного виробництва тепла і холоду, наприклад, при використанні чиллерів і бойлерів. Більшість рутинних дій над системою фактично реалізовані Clivet всередині блоку: вибір і визначення розмірів компонентів; механічні і водяні системи; електрична розводка; функціональне тестування