WDH-iK4 120.1-540.2

SCREWLine4-i

WDH-iK4: тільки холод

З водяним охолодженням

Для внутрішньої установки

Потужність від 340 до 1520 кВт

Блоки WDH-iK4 — це високоефективні чиллери з холодоагентом R-513A, ідеально підходять для комерційного і промислового сектора. Розроблено для установки всередині приміщень, гарантують максимальну енергоефективність протягом усього робочого циклу.

ФРЕОН HFO ЗІ ЗНИЖЕНИМ ВПЛИВОМ НА ДОВКІЛЛЯ: постійні дослідження Clivet в області рішень для стійкого комфорту і благополуччя навколишнього середовища привели до розробки серії охолоджувачів WDH-iK4 з холодоагентом R-513A, який відрізняється низьким впливом на навколишнє середовище (GWP = 631).

ЕКОЛОГІЧНА ТЕХНОЛОГІЯ: серія WDH-iK4 заснована на поєднанні технологій, розроблених для зниження енергоспоживання, обмеження заправки холодоагенту, забезпечення надійної та безшумної роботи: гвинтовий компресор з вбудованим інвертором, Кожухотрубний випарник, контур рекуперації масла.

ВИСОКА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ: використання інверторної технології дозволяє адаптувати швидкість обертання компресора до реальних потреб системи. Мінімально досяжна модуляція становить 12% від загальної потужності, що призводить до дуже високої сезонної ефективності, SEER до 8,60.