WDAT-iK4 120.1-580.2

SCREWLine4-i

WDAT-iK4: тільки холод

З повітряним охолодженням

Для зовнішньої установки

Потужність від 281 до 1423 кВт

Чіллери серії SCREWLine4-i оснащені інверторними гвинтовими компресорами зі змінною швидкістю обертання і заповнені  фреоном R-513A

— ФРЕОН ЗІ ЗНИЖЕНИМ ВПЛИВОМ НА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ: постійний пошук рішень для стійкого комфорту та екологічного благополуччя привів компанію CLIVET до розробки серії чіллерів WDAT-iK4 з холодоагентом R-513A, який відрізняється практично нульовим впливом на навколишнє середовище (GWP = 631).

— ТЕХНОЛОГІЯ ІНВЕРТОРНОГО ГВИНТА:  у кожному холодильному контурі використовується один компактний гвинтовий компресор з вбудованим інвертором для максимальної надійності і довговічності. WDAT-iK4 відрізняється дуже високою сезонною ефективністю, SEER  досягає значень 5,33, забезпечуючи при цьому значну економію енергії в порівнянні як з гвинтовими компресорами з фіксованою швидкістю, так і з гвинтовими компресорами з інверторним приводом. Крім того, він дуже тихий при низьких навантаженнях.

— ДОТРИМАННЯ ДИРЕКТИВИ ECODESIGN 2021: серія WDAT-iK4 відповідає і перевершує найсуворіші вимоги до енергоефективності, що накладаються Директивою щодо екодизайну від 2021 року що ставить її на лідируючі позиції на ринку завдяки прийнятим технічним рішенням: електронні розширювальні клапани, кожухотрубний випарник, висока ефективність, осьові вентилятори з плавною  зміною швидкості обертання і алюмінієві мікроканальні конденсатори.