WCH-iZ 230-450

Centrifugal Chiller HFO

WCH-iZ: тільки холод

З водяним охолодженням

Для внутрішньої установки

Потужність від 808 до 1599 кВт

Відцентрові агрегати WCH-iZ — це високоефективні рідинні охолоджувачі з холодоагентом HFO R-1234ze, що ідеально підходять для потужних комерційних і промислових будівель. Розроблені для установки всередині приміщень, вони гарантують максимальну енергоефективність протягом усього робочого циклу.

Основні переваги:

— ФРЕОН ЗІ ЗМЕНШЕНИМ ВПЛИВОМ НА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ: постійний пошук рішень для стійкого комфорту та екологічного благополуччя привів компанію CLIVET до розробки серії чіллерів WDAT-iZ з холодоагентом R-1234ze, який відрізняється практично нульовим впливом на навколишнє середовище (GWP <1).

— РОЗШИРЕНА ТЕХНОЛОГІЯ: відцентровий  чіллер WCH-iZ заснований на комбінації технологій, призначених для зниження енергоспоживання, обмеження заправки холодоагенту, забезпечення надійної та безшумної роботи, компресор direct drive з проти крильчатки, випарник falling film, економайзер, контур вилучення олії.

— ДУЖЕ ВИСОКА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ: використання інверторної технології дозволяє адаптувати швидкість обертання компресора до реального запиту системи. Мінімально досяжна модуляція дорівнює 15% від загальної пропускної здатності, що означає дуже високу сезонну ефективність, SEER до 9,64.