SRHME+MDAN-YMi 2.1-5.1

SPHERA EVO

SRHME+MDAN-YMi: двосекційний реверсивний тепловий насос

SRHME: внутрішній блок

MDAN-YMi: зовнішній блок

З повітряним охолодженням

Для внутрішньої установки

Потужність від 4 до 10 кВт

SPHERA EVO — це тепловий насос, що доступний в чотирьох типорозмірах з вбудованим баком 190 л або 250 л, який ідеально підходить для приватних будинків з середнім та низьким тепловим навантаженням.

Основні переваги:

— ВИСОКА СЕЗОННА ЕФЕКТИВНІСТЬ: гарантується завдяки застосуванню в компресорах та вентиляторах інверторних двигунів, що дозволяють швидко підлаштувати потужність системи під навантаження. Це рішення дозволяє зменшити споживання енергії  та істотно поліпшити сезонну ефективність.

— ГНУЧКІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ: широкий асортимент доступних аксесуарів SPHERA EVO Comfort дозволяє підібрати оптимальну конфігурацію під будь-який тип житлового простору для нагріву та охолодження.

EVOLUTE CONTROL LOGIC: удосконалені алгоритми керування SPHERA EVO Comfort забезпечують ефективну роботу у відповідності до різних умов експлуатації, незалежно обирати найкраще джерело енергії для підтримання комфорту у будинку.

— ІНТЕГРАЦІЯ РІЗНИХ ВИДІВ ЕНЕРГІЇ: SPHERA EVO має певні пристосування, за допомогою яких може інтегрувати в свою роботу різні види відновлюваних та невідновлюваних джерел енергії: сонячна енергія від сонячних теплових і фотоелектричних панелей. Це дозволяє збільшити використання відновлюваних джерел (сонячних).

— КЕРУВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ДОДАТКУ: завдяки спеціальному додатку можна керувати всіма основними функціями SPHERA EVO.