MSRT-XSC3+CEV-XT 90.4-240.4 MSRN-XSC3+CEV-XN 90.4-160.4

Remotex

MSRT-XSC3 + CEV-XT: тільки холод

MSRN-XSC3 + CEV-XN: реверсивний тепловий насос

Безконденсаторний

Для зовнішньої установки

Потужність від 240 до 683 кВт

Remotex являє собою нову концепцію двохсекційного чіллера, що відкривають додаткові можливості застосування в порівнянні з традиційними моноблоковими агрегатами.

Основні переваги:

— НАДІЙНІСТЬ: подвійний холодильний контур на всіх моделях. Усі основні компоненти надійно захищені від впливу зовнішніх факторів, що забезпечує: більш тривалий термін служби агрегату, високу надійність, спрощене техобслуговування. Повна відсутність труб з водою поза приміщенням: в холодному кліматі більше не потрібно зливати воду із системи на зиму, щоб  уникнути перемерзання.

— ГНУЧКІСТЬ: кожен внутрішній блок може використовуватися в різних стандартизованих і спеціально оптимізованих комбінаціях із зовнішнім блоком: таке рішення дає максимальну можливість вибору відповідно зі специфічними вимогами кожного проекту. Remotex має модульну структуру, таке рішення забезпечує: подальше спрощення проектування і реалізацію технічних приміщень, розтягування в часі початкових інвестицій.

— ЕФЕКТИВНІСТЬ: технологія Multiscroll компанії CLIVET: максимальна сезонна ефективність з економією до 30% в порівнянні з традиційними рішеннями.