EDGE EVO 21-141

ELFOEnergy Edge EVO

EDGE EVO: реверсивний тепловий насос

З повітряним охолодженням

Для зовнішньої установки

Потужність від 4,85 до 29,5 кВт

CLIVET ELFOEnergy Edge EVO (EDGE EVO) — це нова серія моноблочних теплових насосів з інверторним керуванням компресора на базі фреону R32.

— СЕЗОННА ЕФЕКТИВНІСТЬ: застосування в компресорах та вентиляторах DC інверторної технології, дозволяє ефективно модулювати швидкість реагування на необхідне навантаження. Це рішення дозволяє зменшити споживання енергії  та істотно поліпшити сезонну ефективність.

— ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ: гідрофільні теплообмінники — гарантують ефективність при будь-яких умовах експлуатації, електронні розширювальні клапани — оптимізують роботу контуру охолодження з інверторним компресором та вентилятором. Блок можна оснащити DC інвертором водяного насоса (опція), забезпечити додаткову економію енергії за рахунок модуляції потоку води в залежності від теплового навантаження будівлі та падіння тиску.

— РОЗШИРЕНИЙ РОБОЧИЙ ДІАПАЗОН: завдяки своїй високій ефективності ELFOEnergy Edge відповідає найсуворішим вимогам до робочої температури. При роботі в режимі охолодження працездатність гарантується навіть при дуже низьких зовнішніх температурах (від 48 до -5 ° С). При роботі в режимі нагріву, ELFOEnergy Sheen виробляє гарячу воду з температурою до 60 ° С, при оточуючій  температурі  до  -25 ° C

 ВИРОБНИЦТВО ГАРЯЧОЇ ВОДИ: ELFOEnergy Edge Evo може виробляти гарячу воду до 60 ° С при температурах до -20 ° C взимку, та  влітку при температурах до 43 ° C.