Серія нових моноблочних теплових насосів ELFOEnergy Edge EVO R32

Серія нових моноблочних теплових насосів ELFOEnergy Edge EVO R32

CLIVET ELFOEnergy Edge EVO (WSAN-YMi) — це нова серія моноблочних теплових насосів з інверторним керуванням компресора на базі фреону R32. Доступно 6 типорозмірів, від 5 до 16 кВт.

       Широкий робочий діапазон

Розширений робочий діапазон порівняно з попередньою версією, що забезпечує надійну роботу при нагріванні до -25°C зовнішньої температури повітря. ELFOEnergy Edge EVO дозволяє також подавати гарячу воду при температурі 60°C навіть при температурі зовнішнього повітря -10°C.

       Новий холодоагент R32

Новий ELFOEnergy Edge EVO розроблено для роботи з використанням фреону R32, який має на 70% нижчий показник GWP («потенціал глобального потепління») порівняно з фреоном R410A. Крім цього, при використанні R32 підвищується холодопродуктивність системи та зменшується споживання електроенергії. CLIVET є одним із перших на ринку з моноблочним рішенням на фреоні R32.

       Висока ефективність

Покращені показники гарантують клас енергоефективності А+++ при роботі в режимі нагріву. Крім того, ELFOEnergy Edge EVO також ефективний при охолодженні з сезонним коефіцієнтом SEER вище 5.

       Низький рівень шуму

ELFOEnergy Edge Evo має низький рівень шуму і може запропонувати 2 виконання: з стандартною звукоізоляцією та надтихе виконання блоку.

       Гнучкість

ELFOEnergy Edge Evo може забезпечити опалення, охолодження та виробництво гарячої води з метою задоволення всіх потреб, він також пропонує багато інших функцій, такі як управління 2 температурними зонами та робота в поєднанні з додатковим джерелом нагріву (наприклад, газовий котел).

ELFOEnergy Edge EVO пропонує безліч нових можливостей, серед яких: електричний резервний нагрівач, що постачається як окремий аксесуар для розмірів від 61 до 81,подвійна уставка температур, модуль Modbus, який входить в стандартну комплектацію та 60-літровий буферний резервуар, який розташовується під блоком.