НОВИЙ ЧІЛЛЕР З ВОДЯНИМ ОХОЛОДЖЕННЯМ КОНДЕНСАТОРА SCREWLINE4-I (WDH-IK4)

НОВИЙ ЧІЛЛЕР З ВОДЯНИМ ОХОЛОДЖЕННЯМ КОНДЕНСАТОРА SCREWLINE4-I (WDH-IK4)

Новий чіллер з водяним охолодженням конденсатора CLIVET Screwline4-i WDH-iK4 в основі якого двогвинтовий компресор з інверторним керуванням (фреон R513A). Холодильна потужність — від 340 до 1520 кВт.

Високоефективна холодильна машина WDH-iK4 має вражаючу сезонну ефективність SEER — до 8,60! 

Модель чіллера WDH-iK4 доступна в трьох виконаннях:

  • робота в режимі охолодження (OCO);
  • робота в режимі нагріву (OHO);
  • реверс, з переключенням водяного контуру (OHI).

Екологічність

Холодоагент R513A мінімізує шкідливий вплив на навколишнє середовище, та має низький GWP (потенціал глобального потепління = 631), в порівнянні з холодоагентом R410A (GWP=1430). 

Передові технології

  • двогвинтові компресори з інверторним керуванням забезпечують високі показники ефективності за будь яких умов навантаження, та підвищують експлуатаційну еластичність системи. 
  • кожухотрубний випарник з падаючою плівкою знижує на 40% заправку системи холодоагентом (в порівнянні з затопленим теплообмінником) та забезпечує температуру випаровування дуже близьку до температури вихідної води, що збільшує ефективність блоку;
  • система рекуперації мастила, яка забезпечує оптимальне змащення компресора та запобігає циркуляції масла в холодильному контурі, оптимізуючи теплообмін.

Низький рівень шуму

Для WDH-iK4 доступні 2 виконання по рівню шуму, що не впливають на габаритні розміри обладнання:

  • стандартна акустична конфігурація (ST): стандартна версія
  • акустична конфігурація з наднизьким рівнем шуму (EN), на 3 дБ (А) менше в порівнянні з версією ST, який досягається за рахунок використання шумопоглинаючого відсіка для компресора. 

Адаптивність 

Холодильна потужність обладнання завжди відповідає запиту системи та плавно регулюється в діапазоні від 100% до 12%. Завдяки опціональному виконанню HWT температура теплоносія на виході з конденсатора може досягати до 65°C! 

Сертифікація

Обладнання відповідає найновішим вимогам до ефективності холодильного обладнання Ecodesign LOT 21. Крім цього, типорозміри від 120.1 до 320.2 дозволяють отримати додаткові бали в розділі “Енергоефективність та атмосфера” під час проходження програми сертифікації будівництва LEED.