Принципові відмінності чіллерів SPINchiller3 та SCREWLine3

Принципові відмінності чіллерів SPINchiller3 та SCREWLine3

При виборі обладнання часто виникає питання — «На базі яких компресорів використовувати чіллер?». Регулярно стикаючись з подібним питанням, вважаємо за необхідне зупинитися на цьому питанні і надати додаткові роз’яснення.

Не дивлячись на уявну однотипність і взаємозамінність обох лінійок з гвинтовими і спіральними компресорами, в реальності кожна з них має свою область застосування.

EER (Energy Efficiency Ratio) — коефіцієнт енергетичної ефективності, що дорівнює відношенню холодопродуктивності до повної споживаної потужності при розрахункових умовах роботи, це моментальний показник.

ESEER (European Season Energy Efficiency Ratio) — Європейський сезонний показник енергетичної ефективності, який визначається відповідно до директив ЄвросоюзуESEER розраховується за такою формулою:

ESEER =0.03•EER (100%)+0,33•EER (75%)+0,41•EER (50%)+0,23•EER (25%) 

На графіку ми бачимо, що чіллери з гвинтовими компресорами доречно використовувати на об’єктах з переважаючою постійним навантаженням (не менше 70% номінальної потужності чіллера): технологічні лінії, виробництво і т.д. У той же час, машини на базі спіральних компресорів показують перевагу в ефективності при часткових навантаженнях: офісні будівлі, торгово-розважальні центри і т.д., так як сезонний коефіцієнт ефективності (ESEER) у таких чіллерів вище.

Ми сподіваємося, що ця інформація, в умовах зростаючих вимог до економії енергії, допоможе Вам зробити правильний вибір при проектуванні різних об’єктів.

За детальною інформацією звертайтесь за контактами, що вказані нижче. Наші співробітники з радістю допоможуть Вам.