Моноблочний тепловий насос ELFOEnergy Sheen Evo (WSAN-YSI)

Моноблочний тепловий насос ELFOEnergy Sheen Evo (WSAN-YSI)

CLIVET ELFOEnergy Sheen EVO (WSAN-YSi) — це нова серія теплових насосів з інверторним керуванням компресора на базі фреону R32. Потужність — від 24 кВт до 62 кВт.

       Новий холодоагент R32

Новий ELFOEnergy Sheen EVO — це екологічне рішення для кондиціонування і виробництва гарячої води завдяки екологічному холодоагенту R32 з GWP (потенціал глобального потепління) — 70% в порівнянні з холодоагентом R410A.

Завод CLIVET є одним з перших на ринку, що представив моноблочне рішення для R32.

       Покращена робота

Покращені енергетичні характеристики забезпечуються енергоефективність обладнання класу A++ в режимі нагріву та високий показник сезонної ефективності в режимі охолодження — SEER до 4,64.

ELFOEnergy Sheen EVO може забезпечувати опалення, охолодження, а також виробництво гарячої води для побутових потреб з температурою води до 54 °C та робочим діапазоном зовнішнього повітря від -14 °C до + 43 °C.

       Можливість розширення

Завдяки інтелектуальному блоку керування ELFOEnergy Sheen EVO можна об’єднати в одну локальну мережу (до 16 шт.) з сумарною максимальною потужністю 960 кВт. Завдяки об’єднанню система отримує збільшення надійності, зростання загальної ефективності система, швидке та просте обслуговування.

       Універсальність застосування

ELFOEnergy Sheen EVO ідеально підходить для нагріву та охолодження будівель, та забезпечує максимальний комфорт, адже здатен готувати гарячу воду для ГВП незалежно від режиму роботи. Комплектується вбудованим циркуляційним насосом з інверторним керуванням та 3-ходовим клапаном для приготування ГВП, які контролюються контролером теплового насосу.